Gönderim ve Teslimat

Ürünlerimiz stok değil sizlere özel taze olarak hazırlandığı için siparişiniz bize ulaştıktan sonra en geç 2 iş günü içerisinde hazırlanıp sizin tarafınıza ertesi gün sevk edilebilmektedir.

Kurye teslimatları sadece İstanbul içerisinde bazı ilçeler ile sınırlıdır.

İstanbul içerisinde sevkiyatımız olan ilçelere göre kurye ücreti bulunduğunuz mahallenin posta koduna göre ödeme sayfasında hesaplanacaktır.

Hava koşulları ve coğrafi nedenlerden dolayı süre uzaması kargo şirketinin sorumluluğundadır. Siparişini verdiğiniz ürünlerin stoklarda olmaması durumunda sizlere telefonla bilgi verilecektir. Cuma, cumartesi, pazar ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılamamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınacaktır. Teslimatta yaşadığınız herhangi bir sorunu 0(212) 260 7078 numaralı telefondan veya hello@gunbakery.com mail adresinden bizlere aktarabilirsiniz.

İade ve Değişim

Siparişinizde kusurlu ya da yanlış bir ürün ulaşması halinde iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Siparişinizle ilgili sizi rahatsız eden herhangi bir durumda bize hello@gunbakery.com mail adresinden ya da 0(212) 260 7078 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Dondurulmuş veya +4 derecede saklanması gereken ürünlerde iade kabul edilmez. (Mesafeli satış sözleşmesi Madde 9)

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, tahrip etmeden, ürünü kullanmadan ve daha sonra tekrar satışına engel olmayacak şekilde teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firması yetkilisinin önünde açarak kontrol ediniz, eğer bir sorun varsa ürünü teslim almayıp, kargo firmasına tutanak tutturunuz. Ürünü teslim aldığınız takdirde kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş sayılacağınızı önemle hatırlatırız.

Ürünlerin iadesinde kargo ücreti göndericiye aittir. İade etmek etmek istediğiniz ürünün tüm fatura nüshaları ile birlikte kargoda zarar gelmeyecek şekilde paketleyip bize gönderebilirsiniz. İade ürün bedeli, ürünler elimize ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza veya banka hesabınıza iade edilir.

Sitemizden satın alınan ürünler sadece Sitemize iade edilebilir.

Kullanılmış ürünler iade alınmaz.

Müşterilerimizin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan bir ürün söz konusu olduğunda ve genel olarak ürün kullanıldığında ya da kullanılmamış olsa dahi ürünler ambalajından çıkarıldığında; müşterilerimiz cayma hakkını kullanamaz.

İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.

Sitemizden sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.

Sitemiz’den alışverişlerinizde her işlem sırasında göreceğiniz ilgili sipariş ön bilgilendirme formu-satış sözleşmesi de geçerli olacaktır.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemiz’de belirtilen iletişim yolları ile Gün Bakery ‘e danışabilirsiniz.